Kasami: Jemi për lista të hapura zgjedhore. Dhe për bashkim të zonave 5 dhe 6, 1 dhe 2, si dhe 3 dhe 4. Kështu do strukturohej vota shqiptare

Shkup – Lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami natën e sotme në TV21, rreth pyetjes p♪7r listat e hapura, modeleve dhe raundeve zgjedhore, ka deklaruar…

Lexo më tepër Kasami: Jemi për lista të hapura zgjedhore. Dhe për bashkim të zonave 5 dhe 6, 1 dhe 2, si dhe 3 dhe 4. Kështu do strukturohej vota shqiptare

BESA së bashku me Kasamin dhe Azizin, riformon nëndegën në Çarshi të Epërme-Tetovë. Me 72 vota pro, zgjidhet kryetari i ri Validin Ademi

Tetovë – Lëvizja Besa, ka riformuar nëndegën e saj në Çarshinë e Epërme, ku të pranishmëve iu drejtuan lideri Bilall Kasami dhe Adnan Azizi, si…

Lexo më tepër BESA së bashku me Kasamin dhe Azizin, riformon nëndegën në Çarshi të Epërme-Tetovë. Me 72 vota pro, zgjidhet kryetari i ri Validin Ademi

Basha me demokratët e Mirditës: E dua PD ashtu siç e doni ju, të bashkuar, të pandarë, të fortë. Nuk do bjerë Shqipëria, as demokracia, do të bjerë regjimi

Shqipëri – Kreu në detyrë i PD-së Lulzim Basha është takuar sot me demokratët e Mirditës ku foli për 25 prillin dhe garën brenda PD…

Lexo më tepër Basha me demokratët e Mirditës: E dua PD ashtu siç e doni ju, të bashkuar, të pandarë, të fortë. Nuk do bjerë Shqipëria, as demokracia, do të bjerë regjimi