302 persona kapen pa maska në RMV

RMV – Gjatë 24 orëve të fundit, 302 persona janë dënuar për mos mbajtjen e maskës në gjithë territorin e Maqedonisë, roporton MPB.

Në të njejtën kohë MPB u bën thirje të gjithë qytetarëve të respektojnë masat anti-covid dhe protokollet ndaj virusit vrasës./ora24.tv