Ana rrëfen mes lotësh: “Kam dy mami dhe një babi”

Showbiz – Ndonëse ka kohë që nuk është më pjesë e “Përputhen”, Ana Lleshi vazhdon të mbetet një ndër vajzat më të komentuara në media. Ish-konkurrentja ishte këtë pasdite e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, ku tregoi të reja nga jeta private, shkruan Revista Kosovarja

E përlotur, Ana rrëfeu se ka dy nëna dhe një baba. Ajo tha se një familje e ka ndihmuar në një periudhë shumë të vështirë dhe sot përulet para tyre.

“Unë kam fatin e mirë të kem dy familje. Në kuptimin që kam dy mami dhe një babi. Jo sepse prindërit e mi kanë qenë të martuar me persona të ndryshëm apo babi im ka pasur dy gra. Jo, hiqini këto ide idiote. Në periudhë shumë të vështirë timen një familje, të cilës i jam shumë mirënjohëse dhe përulem para tyre çdo ditë, më janë gjendur pranë, më kanë marrë në shtëpi”, u shpreh Ana mes lotësh. /ora24.tv/