Aristela i zbulon një sekret Princit, tregon se çfarë i ka ofruar ai Sindit në prapaskenë

Showbiz – Në episodin e sotëm Aristela i ka zbuluar një të fshehur Princit, njofton Arbresh.info

Sot kanë ndodhur disa mosmarrëveshje të ndryshme mes konkurrentëve të “Përputhen”.

Ndërsa Aristela ka vendosur të tregojë një të fshehtë të Princit, i cili sipas saj e kishte bërë një gjest të pahijshëm kundrejt saj dhe Sindit.

Ajo zbuloi se Princi i ka ofruar Sindit ta shoqërojë deri në shtëpi, menjëherë pasi i kishte bërë asaj një skenë xhelozie.

“Shpirt hajde me mua në makinë”, i kishte thënë Princi Sindit.

Ndërsa Princi u shpreh se ai fjalën ‘shpirt’ nuk e kishte me ndonjë paramendim dhe se ajo është vetëm një mënyrë e të folurit të tij. /ora24.tv/