Arrestohet për kokainë një banor nga Gostivari

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë dje (30- shtator) rreth orës 14:50, në rrugën “Vidoja Smilevski-Bato” në Tetovë, kanë privuar 51-vjeçarin J.J. nga Srbinova e Gostivarit.

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur kokainë. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet parashtresë përkatëse.