E KRYER, SKA MË ASNJË DYSHIM: Neymar do ta djersisë vetëm këtë fanellë

Sport – Superylli brazilian Neymar është gati të nënshkroj kontratë të re me Paris Saint-Germain.

Neymar është afër marrëveshjes për një zgjatje të kontratës në Paris Saint-Germain, raporton Mundo Deportivo, njofton Albsport.mk

Braziliani ka qenë i lidhur ngushtë me një kthim në Barcelona në kohët e fundit, por ai është tani i gatshëm të nënshkruaj kontratën e re në Francë përtej verës së 2022.

Që don të thotë se Parizi nuk po e then “nukleusin” e skuadrës, dhe synon fitoren e Champions League./ora24.tv/