E POHOJNE VETE ATA, FJORELA DHE FATIONI NE NJE LIDHJE DASHURIE!

Showbiz – Mbremjen e djeshme ne Perputhen Prime kane qene te ftuar disa nga konkurrentet e larguar nga Perputhen 2 Fationi, Fjorela, Shqipja dhe Ana, njofton kryefjala

Bora ka pyetur Fjorelen se si ndihet duke qene se la programin per nje lidhje jashte.

“Jam shume e lumtur, jam shume mire”-tha Fjorela nderkohe qe degjohet nga Fatjoni:

”Fatjoni eshte shume i mire”- dhe shperthejne te qeshurat mes tij dhe Shqipes sikur duan te tregojne dicka.

Por pyetja tjeter nga Elona Duro ishte a i ka bere partneri nje propozim ne diten e Shen Valentinit.

”Jo nuk eshte shume romantik e kam cik te eger por pershtatemi per dashurine”- ka thene Fjorela dhe Elona pasi ka marre pergjigjen ka thene: “Po mire”.

Fraze e cila eshte perseritur nga Fatjoni i cili ka kryqezuar shikimin me Shqipen dhe kane qeshur teksa Fjorela tregonte se i dashuri ishte i eger.

Kjo na ben te mendojme se i dashuri i eger i Fjoreles eshte personazh i njohur dhe ai eshte pikerisht Faton Kuqari. I cili nje dite pa pritur pa kuptuar vendosi te linte emisionin.

Rikujtojme se Fjorela dhe Fationi kane bere nje takim ne Perputhen ku ky i fundit ka gatuar per te. Pas takimit Fjorela eshte shprehur se ka qene takimi me i mire qe ka patur ne Perputhen dhe me pas u largua…

Rikujtojme se Fjorela dhe Fationi kane bere nje takim ne Perputhen ku ky i fundit ka gatuar per te. Pas takimit Fjorela eshte shprehur se ka qene takimi me i mire qe ka patur ne Perputhen dhe me pas u largua…

Rikujtojme se Fjorela dhe Fationi kane bere nje takim ne Perputhen ku ky i fundit ka gatuar per te. Pas takimit Fjorela eshte shprehur se ka qene takimi me i mire qe ka patur ne Perputhen dhe me pas u largua…/ora24.tv/