Erdogan vaksinohet kundër Covid 19


Botë – Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, mori vaksinën kundër koronavirusit të ri (COVID-19), raporton Anadolu Agency (AA), përcjellë SHENJA

Erdoğan u vaksinua në Spitalin e Qytetit në Ankara pas një takimi Këshillit Vendimmarrës dhe Drejtues të partisë së tij (AK Parti).

“Edhe unë u vaksinova”, shkroi presidenti turk në aplikacionin e medias sociale Telegram./ora24.tv/

Më poshtë e keni linkun e videos së lajmit të plotë:

https://shenja.tv/presidenti-i-turqise-erdogan-vaksinohet-kunder-covid-19/