Kim Kardashian në lidhje me Van Jones? Kështu qëndron e vërteta

Kim Kardashian nuk është në lidhje me Van Jones, pavarësisht thashethemeve.

Kur dolën detaje këtë javë se Kim Kardashian është gati të paraqesë kërkesë për divorc nga Kanye West, burimet theksuan për TMZ se nuk ka asnjë palë të tretë të përfshirë në ndarje, shkruan Elle.

Thashethemet kishin filluar të përhapeshin në rrjete sociale, pjesërisht për shkak të një postimi të vjetër të “Lipstick Alley” që lidhte Kardashian dhe Van Jones dhe paraqitjeve të artikujve në DeuxMoi duke sugjeruar që Kardashian mund të jetë në lidhje me dikë tjetër, përcjellë Botasot

Burime të shumta folën për ‘Page Six’, duke e bërë të qartë se në të vërtetë nuk ka një burrë tjetër tani në jetën e Kim.

“Ajo nuk është në lidhje me askënd sepse nëse do të ishte, do të ishte një lëvizje në karrierë”, tha një burim.

“Ajo nuk mund të shkojë në restorante tani në takime dhe të ketë paparacët [për shkak të pandemisë]. Nuk mund të dalë në heshtje, ajo as nuk e kupton se si do të ishte kjo “, shtoi ai.

Një burim i dytë i afërt me Kardashian shtoi se gjërat janë miqësore midis saj dhe West. “Ne po flasim për dikë që tashmë është një nga njerëzit më të famshëm në botë, ajo nuk ka nevojë për askënd që ta bëjë atë më të famshme”, tha ai burim.

Një burim i tha E! që divorcimi i Kardashian dhe West nuk do të ndryshojë shumë në jetën e tyre të përditshme.

Ata do të jetojnë veçmas, Kardashian në Calabasas dhe West në Wyoming; katër fëmijët e çiftit, North, Saint, Chicago dhe Psalm, do të jenë me Kardashian në Kaliforni./ora24.tv/