Krijohet çifti i parë në Big Brother VIP, Dj Pm shkëmben puthje me vajzën që pëlqen

Para pak minutave në llogarinë e Instagramit te Big Brother VIP është publikuar një video.

Në këtë video shihet DJ Pm duke e puthur Saran, e që këtë hap e bëri Pajtimi për të vërtetuar edhe pëlqimin që ka ndaj Sarës.Të shumta kanë qene komentet duke i’u dhënë komplimente që duket bukur si çift, raporton koha.net.

Një gjë është e vërtet Dj Pm dhe Sarah po duket mjaft bukur së bashku./ora24.tv 

Image