Kush janë dy konkurentët të “Për’puthen” që i bën dhurata Sindit?

Në episodin e djeshëm është transmetuar edhe ditëlindja e konkurentes së “Përputhen”, Sindi Loci. Informon tetovasot.com

Të gjithë e uruan Sindin por ata që morën vëmendje ishin Loco dhe Murati të cilët i kishin blerë asaj trëndafila, njëri të bardhë e tjetri të kuq.

Me rastin e ditëlindjes së konkurrentes Murati i kishte blerë një buqetë të bukur me trëndafila të kuq kurse në anën tjetër Loco solli një buqetë me trëndafila të bardhë./ora24.tv