Mentor Haziraj flet për herë të parë për sherrin me Fifin

Në muajin mars të vitit 2018 u mbajt “Kënga Magjike” dhe pjesë e artistëve të cilët perfourmuan ishte, Fifi me këngën “Psikopatja jote”, raporton

Këngë kjo në bashkëpunim me Mc Kreshën u pëlqye shumë nga publiku por Mentor Haziri i cili ishte në rolin e jurisë e votoi me vetëm 4 pikë këngën e famshme të dyshes.

Së fundi, Mentor Haziri i cili ka qenë i ftuar në “Abc e Mëngjesit” u pyet për sherrin me Fifin dhe përgjigja e tij mori gjithë vëmendjen.

“Është shumë i parëndësishëm dhe nuk dua t’i bëj reklamë dikujt tjetër të parëndësishëm. Është i parëndësishëm, ndoshta nivel shumë i ulët i asaj bisede”, u shpreh ai./ora24.tv