Modeli kosovar Vigan Shehu sonte hyn në shtëpinë e Big Brother VIP

Modeli nga Gjakova, Vigan Shehu, sonte do të bëhet banori më i ri në shoun televiziv “Big Brother VIP”.

Ai e ka postuar një fotografi nga ambientet e “Top Channel”.

Madje burime të afërta me modelin kosovar kanë treguar që, ai sonte hyn në shtëpinë me të madhe në Shqipëri.

Vigani ka disa ditë që po qëndron në Tiranë i shoqëruar nga vëllai dhe miqtë e tij../ora24.tv