NDËRRON JETË GRUAJA E CILA U QËLLUA BRENDA KONGRESIT

Sipas CNN, gruaja e qëlluar brenda ndërtesës së Kongresit të SHBA-së gjatë protestave pro-Trump ka vdekur, përcjellë SHENJA

Lexo edhe:

Momenti kur qëllohet rëndë mbështetësja e Trump (Video)

Zëdhënësi i Departamentit të Policisë Metropolitane ka konfirmuar se gruaja e qëlluar në ambientet e Capitolit ka ndërruar jetë në spital.
Ende nuk dihet identiteti i saj dhe mënyra se si është qëlluar./ora24.tv/