Ndodh në Korçë, 54-vjeçarja rreh motrën

Një 54-vjeçare nga Korça po hetohet nga policia pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj motrës së saj.

Sipas policisë, filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen V. M., 54 vjeçe, banuese në Korçë, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj motrës së saj.

Materialet i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Pogradec dhe Korçë, për veprime të mëtejshme.