NË FERIZAJ, MERCEDESI TENTON TË KALOJË NËNKALIMIN, POR MBETET NË UJË

Kosovë – Ferizaji është një nga komunat e përmbytura nga uji, pas reshjeve të shumta të orëve të fundit. njofton Indeksonline.

Nënkalimi në fshatin Nikadin është i përmbytur nga ujërat dhe rruga është e pakalueshme.

Një veturë e tipit “Mercedes” ka synuar ta kalonte këtë nënkalim, por që ka mbetur në pus./ora24.tv/