Përplasje mes Fifit dhe Sarës, përkeqësohet gjendja e kësaj të fundit

Pas një debati me këngëtaren kosovare, Fifi, blogerja shqiptare, Sarah Berisha ka shpërthyer në lot.

Fifi e akuzoi Sarën se po luan me DJ PM dhe se ai është vëllai i saj dhe nuk do ta lejoj ta bën këtë gjë, raporton informatat.com.

Pas këtyre fjalëve, Sara filloi të tregonte se ka një pëlqim për Pajtim Krasniqin dhe se nuk ka ndërmend të bëj ndonjë lojë.

Gjendja e Sarës filloi të përkeqësohej, teksa të gjithë banorët i qëndruan afër, ajo kërkoi të largohet nga shtëpia pas këtyre ndodhive.

Kujtojmë, që Sara ditën e djeshme pati një debat edhe me Pajtimin duke u shprehur se nuk ka ndonjë pëlqim për të, e që më pas ndryshoi fjalët, ku në orët e vona të natës shkëmbyen edhe puthjen e parë në buzë./ora24.tv