Rita Ora nuk i ndal pozat provokuese me bikini nga pushimet luksoze në Ibiza

Ajo po shijon disa argëtime verore në Ibiza këtë muaj.

Dhe ndërsa verës po i afrohet fundit, Rita Ora ishte në një humor rikujtues teksa ndau një seri fotografish nga pushimet e saj në Spanjë.

Këngëtarja dukej e pabesueshme teksa pozoi me bikini të zeza për fotografitë, duke treguar figurën e saj të tonifikuar trupore dhe me tatuazhe, teksa shtrihej në disa shkëmbinj buzë oqeanit.

Foto: Rita Ora/Instagram

Një tjetër foto tregonte yllin duke pozuar dhe pozuar në makinë, e zhveshur deri në pjesën e sipërme të bikinit të saj mezi.

Mes ditëve të plazhit dhe festave, Rita gjeti kohë për t’u çlodhur, duke ndarë një vështrim në seancën e saj të akupunkturës.

zëna, e cila ka përfshirë pjesëmarrjen për të tretin vit radhazi në “The Voice Australia” si trajnerë dhe publikimin e albumit të tretë të saj, “You & I”.

Këngëtarja me origjinë shqiptare gjithashtu ka qenë në qendër të kritikave për shkak të një flamuri serb që ajo pranoi gjatë një koncerti në Hungari.

Ajo deklaroi se nuk kishte qenë në dijeni se çfarë flamuri mbante në duar, duke shtuar se nuk ka qenë qëllimi i saj që të mërzisë fansat e saj.