Sara largohet nga “Përputhen”? Ja arsyet …

Sara dhe Jasmin kanë debatuar ashpër pas takimit të Jasminës me Andin, madje shoqëria mes tyre është prishur. Veç kësaj Sara akuzoi Jasminën se ishte zhveshur dhe ishte përqafuar në të njëjtën dhomë me Atdheun. Raporotn syri.net

Por surprizat nuk paskan fund. Dyshohet se Sara ka vendosur të largohet nga ‘Përputhen’, dhe shkak për këtë është bërë sherri me produksionin, për të cilin ende nuk dihen arsyet.

Madje ajo ka hequr edhe emisionin e bërë tag nga bio e Instagramit, të cilin e kanë pothuajse të gjithë konkurrentët.

Image

Sara shprehu pëlqimin e saj për Atdheun me të cilin ka dhuruar edhe puthje, por mesa duket këtë rrugëtim ajo po e le në mes rreth 2 javë pas pjesëmarrjes./ora24.tv