Sara provokon djalin më të ri të Për’puthen: E njeh puthjen evropiane?

Geljan Rajku është djali i ri që është bërë pjesë e Për’puthen. Ai është më i riu në program, është 20 vjec dhe ka treguar pëlqimin e tij për Sarën e Jasminën. Raporton Top-channel

Ishte Sara që e provokoi e para duke i thënë nëse i njeh puthjet evropiane.

Geljani u nis që t’ia tregonte ndërsa Sara zgjodhi që t’i jepte vetëm puthje në faqe./ora24.tv