Sindi nuk duron më dhe pranon publikisht propozimin e Atdheut

Showbiz – Pak ditë më parë konkurentja e ‘Perputhen’ Sindi pati një takim 4 minutësh me Rinianin. Sindi shprehu hapur pëlqimin për Rinianin, duke thënë se i vijnë shumë këndshëm batutat që ai bën. Por Riniani nuk pranoi që takimi të bëhej I plotë pasi nujk e shikon dot si një partnere të ardhshme, njofton CNA.al

Siç duket Sindi nuk e ka përjetuar keq refuzimin e Rinianit. Duke qenë se kishte shumë që e komentuan këtë moment, Sindi ju është përgjigjur të gjithëve me një video të papritur me Atdheun e duke hedhur kunja.

Më pas atë e ka ripostuar edhe djali nga Kosova, që ka shkruar: “Nuk kanë thënë kot kapu për rrënje jo për dege. Sindi Loci më e mira”./ora24.tv/