Mickoski: Ali Ahmeti dhe Talat Xhaferi të tregojnë çfarë zarfe kanë pranuar në vitin 2022

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në intervistën në Alsat la deklaruar se takimet sekrete mes Nikolla Gruevskit, Ali Ahmetit dhe Zoran Zaevit i zbuloi veti…

Lexo më tepër Mickoski: Ali Ahmeti dhe Talat Xhaferi të tregojnë çfarë zarfe kanë pranuar në vitin 2022

Alternativa, Besa dhe LD dorëzojnë kallëzim penal për korrupsion dhe konflikt të interesit në BDI

Partitë opozitare shqiptare Lëvizja Besa, Lëvizja Demokratike dhe Alternativa sot kanë dorëzuar kallëzim penal për korrupsion dhe konflikt të interesit në BDI, lidhur me kompaninë…

Lexo më tepër Alternativa, Besa dhe LD dorëzojnë kallëzim penal për korrupsion dhe konflikt të interesit në BDI