Bulliqi reagon ashpër për anulimin e projektit të Spitalit të Podujevës, thotë se u bë si hakmarrje e LDK-së për rezultatin e zgjedhjeve

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi i ka shkruar ministrit në detyrë të Shëndetësisë, Armend Zemaj dhe drejtorit të SHSKUK-së, Valbon Krasniqi në lidhje…

Lexo më tepër Bulliqi reagon ashpër për anulimin e projektit të Spitalit të Podujevës, thotë se u bë si hakmarrje e LDK-së për rezultatin e zgjedhjeve