Lladrovci i tha “mulla rrenci”, Musliu: I qofsh falë që je vëlla i kujt je se kishe mbetur arave duke luajtur ‘pitpitak’

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe hoxha nga kjo qytezë, Osman Musliu janë përplasur verbalisht në rrjete sociale, raporton zeri. Lladrovci e ka quajtur Osmanin…

Lexo më tepër Lladrovci i tha “mulla rrenci”, Musliu: I qofsh falë që je vëlla i kujt je se kishe mbetur arave duke luajtur ‘pitpitak’