Mickoski: Nëse Qeveria dëshiron ndryshime kushtetuese, të shkojmë në zgjedhje dhe të vendosë populli

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në emisionin “Samo intervju” në televizionin KANAL 5, i bëri thirrje Qeverisë që nëse dëshiron ndryshime kushtetuese, atëherë le të…

Lexo më tepër Mickoski: Nëse Qeveria dëshiron ndryshime kushtetuese, të shkojmë në zgjedhje dhe të vendosë populli

Mickoski: Për 365 ditë kryetarët e komunave nga VMRO-DPMNE realizuan mbi 120 milionë euro projekte

VMRO-DPMNE sot dhe nesër mban “Panairin e ndryshimeve që sjellin ardhmëri”, në të cilin kryetarët e 40 komunave që udhëhiqen nga kuadro të kësaj partie…

Lexo më tepër Mickoski: Për 365 ditë kryetarët e komunave nga VMRO-DPMNE realizuan mbi 120 milionë euro projekte

Mickoski: Ofroj zgjidhje për krizën energjetike, takim dhe debat televiziv me Kovaçevskin. Ai vazhdon të dezertojë

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, ka shkruar një status në FB, ku spjegon se e ka ftuar kryeministrin Dimitar Kovaçevski dhe përfaqësuesit e Qeverisë që…

Lexo më tepër Mickoski: Ofroj zgjidhje për krizën energjetike, takim dhe debat televiziv me Kovaçevskin. Ai vazhdon të dezertojë

Mickoski: Duhet të ketë zgjedhje të parakohshme. Edhe simpatizantët e LSDM dhe BDI thonë se Qeveria është katastrofë

“Qeveria pretendon se do të shkojë deri në fund me mandatin e saj, por ne vlerësojmë se është mirë që të ketë zgjedhje të parakohshme,…

Lexo më tepër Mickoski: Duhet të ketë zgjedhje të parakohshme. Edhe simpatizantët e LSDM dhe BDI thonë se Qeveria është katastrofë

Mickoski: Të kota koncertet për M.O.-në kur ikin të rinjtë, zbrazen fshatrat e qytetet, nuk ka kanalizime e ujë për të pirë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski ka komentuar deklaratat e BDI-së dhe LSDM-së lidhur me Marrëveshjen e Ohrit. Në pyetjen e gazetarëve se pushteti BDI-LSEM thotë…

Lexo më tepër Mickoski: Të kota koncertet për M.O.-në kur ikin të rinjtë, zbrazen fshatrat e qytetet, nuk ka kanalizime e ujë për të pirë

Të shtunën më 18 qershor protestë gjithëpopullore. Mickoski me apel dhe ftesë për gjithë qytetarët

Të shtunën më 18 Qershor mbahet protestë gjithëpopullore. Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në një video mesazh tregon arsyet e protestës dhe bën thirrje për…

Lexo më tepër Të shtunën më 18 qershor protestë gjithëpopullore. Mickoski me apel dhe ftesë për gjithë qytetarët