Mickoski: Mesazh i thjeshtë për më shumë para për qytetarët dhe ekonominë – ndaloni së vjedhuri dhe do të ketë para

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, gjatë vizitës së sotme në Prilep, duke iu përgjigjur pyetjes së gazetarëve për qëndrimin në lidhje me njoftimin e Qeverisë…

Lexo më tepër Mickoski: Mesazh i thjeshtë për më shumë para për qytetarët dhe ekonominë – ndaloni së vjedhuri dhe do të ketë para

Mickoski fton shqiptarët, turqit, vllehët e të tjerët, ti mbështesin bashkëqytetarët maqedonas për identitetin

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, pas takimit me kryeministrin Kovaçevski ka deklaruar përsëri se për ta është i papranueshëm propozimi francez. Mickoski u bëri thirrje…

Lexo më tepër Mickoski fton shqiptarët, turqit, vllehët e të tjerët, ti mbështesin bashkëqytetarët maqedonas për identitetin