Përballja e fundit në “Për’puthen”/ Komplimente dhe buzëqeshje mes dy personave më të komentuar, çfarë u tha mes Antonelës dhe Mevlanit?

Mevlani doli çift me Ledianën nga emisioni, por nga ana tjetër Antonela nuk mundi të fshehë pëlqimin që ka ende ndaj Mevlanin, raporton top-channel. Sot,…

Lexo më tepër Përballja e fundit në “Për’puthen”/ Komplimente dhe buzëqeshje mes dy personave më të komentuar, çfarë u tha mes Antonelës dhe Mevlanit?

“S’do kishim ardhur në këtë pikë nëse do kishte sinqeritet” Mevlani i mërzitur pas mungesës së Ledjanës në studio

Ledjana ka munguar puntatën e sotme në Për’Puthen, ndërsa nuk dihet akoma arsyeja, transmeton top-channel. Nuk dihet arsyeja e mungesës së vajzës në emision, nëse…

Lexo më tepër “S’do kishim ardhur në këtë pikë nëse do kishte sinqeritet” Mevlani i mërzitur pas mungesës së Ledjanës në studio