Mickoski: Duhet të ketë zgjedhje të parakohshme. Edhe simpatizantët e LSDM dhe BDI thonë se Qeveria është katastrofë

“Qeveria pretendon se do të shkojë deri në fund me mandatin e saj, por ne vlerësojmë se është mirë që të ketë zgjedhje të parakohshme,…

Lexo më tepër Mickoski: Duhet të ketë zgjedhje të parakohshme. Edhe simpatizantët e LSDM dhe BDI thonë se Qeveria është katastrofë

(Video) Mickoski: Opozita shqiptare të deklarohet, a opozitë a me pushtetin! Flet dhe për zgjedhje, referendumin, krizën energjetike

Shumica dërrmuese e qytetarëve, pa dallim etnie, janë për referendum, theksoi lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski. Ai tha se ende nuk ka dëgjuar qëndrimin e…

Lexo më tepër (Video) Mickoski: Opozita shqiptare të deklarohet, a opozitë a me pushtetin! Flet dhe për zgjedhje, referendumin, krizën energjetike