Talenti me prejardhje nga Kosova mahnit publikun suedez

Një djalë 14 vjeç Rejhan Sjunger me prejardhje nga Kosova ka mahnitur jurinë me zërin dhe talentin e tij në një spektakël talentesh në Suedi. raporton tvklan.al

Gjatë performancës ajo ka shkëlqyer dhe juria është ngritur në këmbë duke e duartrokitur. 14-vjeçari ka treguar se muzikën e ka pasion dhe nuk ka studiuar në një shkollë muzike. Madje ai ka folur edhe për vendlindjen e babait të tij Kosovën dhe shprehet se ndihet mjaft krenar.

Rejhan Sjunger me talentin që ka pritet të ketë një të ardhme të ndritur në muzike! /ora24.tv