Tea publikon bisedën e fundit me Andin në telefon

Showbiz – Biseda e Andit dhe Teas përfshinte edhe një person të tretë.

Andi dhe Tea edhe pse ditët e fundit nuk kanë zhvilluar takime në ‘Përputhen’, po vazhdojnë bisedat në telefon.

Andi tash e sa ditë është duke munguar në emision, fillimisht për shkaqe shëndetësore e më pastaj për një ‘hatërmbetje’.

Së fundi, ndjekësit e kanë pyetur Tean se cila është biseda e fundit që e ka me Andin në Whatsapp.

Në bisedë shihej se Tea po i kërkonte Andit “t’i flasë Eminit”, i cili me gjasë është mërzitur nga mungesa e tij.

Ndryshe, Tea ka deklaruar se në rast se Andi nuk vendos të rikthehet në emision, ajo do të detyrohet të largohet.