TIFOZËT E LYONIT PO ÇMENDEN PËR XHERDAN SHAQIRIN

Xherdan Shaqiri gjeti dje golin parë me fanellën e Lyon në ndeshjen ndaj Troyes e cila përfundoi 3-1, raporton rtklive.

Tifozët e Lyon tashmë e duan Shaqirin dhe këtë e këtë e treguan sërish ku pas ndeshjesh e duartrokitën atë.

Ndërkohë, edhe në ndeshjen ndaj Strasbourg, tifozët me entuziazëm thirrën emrin e Shaqirit./ora24.tv