Transformimi i çmendur i 33-vjeçarit që kërkon të shndërrohet në një “alien të zi”

Një burrë ka zbuluar se planifikon të ndajë organin e tij gjenital në gjysmë, si pjesë e përpjekjes së tij për tu bërë një “alien i zi.”

Anthony Loffredo, 33 vjeç, i është nënshtruar tashmë një sërë procedurash duke përfshirë heqjen e buzës së sipërme, prerjen e hundës dhe çarjen e gjuhës.

Francezi 33-vjeçr, i cili është quajtur “Human Satan” ka mbuluar trupin e tij me tatuazhe dhe piercing.

Tani ai ka njoftuar për 700 mijë ndjekësit e tij në Instagram se operacioni i tij i ardhshëm do të jetë ndarja e pjesëve intime në dysh.

Anthony ka duruar modifikime ekstreme të trupit për rreth një dekadë, madje ka duruar dhe tatuazhe të kokës së tij pavarësisht rrezikut për t’u verbëruar.