Vin Diesel shfaq me krenari trupin e tij gjatë një udhëtimi me jaht

Vin Diesel shihej ndërsa shoqërohej me Zoe Saldana dhe burrin e saj Marco Perego në jahtin e tij luksoz në Portofino, Itali, të shtunën.

 

Aktori, 54 vjeç, të cilit iu bashkua edhe e dashura e tij Paloma Jiménez, ka thënë më parë se ai relakson ushqimin e tij të rreptë të shëndetshëm dhe punon jashtë orarit mes roleve, sepse është larg kamerës, shkruan Daily Mail.

Chatting away: Once on board, the group chatted away while lounging on the enormous vessel

Ylli i Fast and the Furious më parë pranoi se ishte në gjendje të fshihte komentet negative të trupit sepse fiziku i tij zakonisht është vlerësuar për vite me radhë, pasi ai deklaroi, “Unë kam trupin më të mirë në New York City për dekada”, transmeton lajmi.net.

Tasty: Vin appeared to tuck into a tasty snack before cooling off in the water

Duke u relaksuar në kuvertë, Vin, punonte për nxirjen e tij ndërsa thithte rrezet e diellit pa këmishë, ndërsa aktorja e Mad Max Paloma, 38 vjeç, mbante një mbulesë me modele me stil./ora24.tv